Brookwood Rec Basketball Winter 2017-2018 Results


Thursday, December 14, 2017 @ 7:45pm
Final
MPAA 1 - Morgan (Girls 11-13) 18
59 Simons G1113 (Girls 11-13) 6
 
Thursday, December 14, 2017 @ 7:15pm
Final
39 Bishop B1314 (Boys 13-14) 31
42 Blanz B1314 (Boys 13-14) 45
 
Thursday, December 14, 2017 @ 7:00pm
Final
2 Robinson COED (COED 6-8) 22
1 Isenhour COED (COED 6-8) 15
 
Thursday, December 14, 2017 @ 6:45pm
Final
47 Hopf B1518 (Boys 15-18) 68
52 Walter B1518 (Boys 15-18) 42
 
Thursday, December 14, 2017 @ 6:00pm
Final
3 Hamilton COED (COED 6-8) 13
4 Kelly COED (COED 6-8) 21
 
Wednesday, December 13, 2017 @ 7:45pm
Final
46 Aponte B1518 (Boys 15-18) 36
48 King Richards B1518 (Boys 15-18) 72
 
Wednesday, December 13, 2017 @ 6:45pm
Final
North Gwinnett Red (Girls 13-18) 44
60 Riehle G1318 (Girls 13-18) 11
 
Tuesday, December 12, 2017 @ 8:00pm
Final
34 Wells-Burdine B1112 (Boys 11-12) 21
32 Smith B1112 (Boys 11-12) 11
 
Tuesday, December 12, 2017 @ 8:00pm
Final
37 Dunn B1112 (Boys 11-12) 40
28 Dehnke B1112 (Boys 11-12) 24
 
Tuesday, December 12, 2017 @ 7:00pm
Final
8 Phelan B78 (Boys 7-8) 12
11 Bullock B78 (Boys 7-8) 7
 
Tuesday, December 12, 2017 @ 7:00pm
Final
30 Hamilton B1112 (Boys 11-12) 30
38 Amick B1112 (Boys 11-12) 25
 
Tuesday, December 12, 2017 @ 6:00pm
Final
14 Archie B910 (Boys 9-10) 23
17 Womble B910 (Boys 9-10) 24
 
Monday, December 11, 2017 @ 7:15pm
Final
41 Padgett B1314 (Boys 13-14) 41
43 Camuso B1314 (Boys 13-14) 56
 
Monday, December 11, 2017 @ 6:00pm
Final
11 Bullock B78 (Boys 7-8) 8
7 Gold B78 (Boys 7-8) 25
 
Sunday, December 10, 2017 @ 6:00pm
Final
Mountain Park (Girls 13-18) 10
North Gwinnett Red (Girls 13-18) 24
 
Thursday, December 7, 2017 @ 8:15pm
Final
50 Kunka B1518 (Boys 15-18) 48
53 Hicks B1518 (Boys 15-18) 39
 
Thursday, December 7, 2017 @ 8:00pm
Final
58 Ray G1113 (Girls 11-13) 15
MPAA 1 - Morgan (Girls 11-13) 16
 
Thursday, December 7, 2017 @ 8:00pm
Final
17 Womble B910 (Boys 9-10) 30
15 Gold B910 (Boys 9-10) 22
 
Thursday, December 7, 2017 @ 7:45pm
Final
33 Washington B1112 (Boys 11-12) 30
28 Dehnke B1112 (Boys 11-12) 13
 
Thursday, December 7, 2017 @ 7:15pm
Final
32 Smith B1112 (Boys 11-12) 29
29 Ratcliff B1112 (Boys 11-12) 28
 
Thursday, December 7, 2017 @ 7:00pm
Final
3 Hamilton COED (COED 6-8) 15
1 Isenhour COED (COED 6-8) 10
 
Thursday, December 7, 2017 @ 7:00pm
Final
16 Oldham B910 (Boys 9-10) 23
27 WalkerD B910 (Boys 9-10) 21
 
Thursday, December 7, 2017 @ 6:45pm
Final
47 Hopf B1518 (Boys 15-18) 57
46 Aponte B1518 (Boys 15-18) 48
 
Thursday, December 7, 2017 @ 6:00pm
Final
18 Kelley B910 (Boys 9-10) 30
22 McCall B910 (Boys 9-10) 18
 
Thursday, December 7, 2017 @ 6:00pm
Final
2 Robinson COED (COED 6-8) 35
4 Kelly COED (COED 6-8) 18
 
Wednesday, December 6, 2017 @ 7:00pm
Final
7 Gold B78 (Boys 7-8) 16
12 Maldonado B78 (Boys 7-8) 19
 
Wednesday, December 6, 2017 @ 6:45pm
Final
51 Luo B1518 (Boys 15-18) 58
45 Bishop B1518 (Boys 15-18) 64
 
Wednesday, December 6, 2017 @ 6:00pm
Final
13 Walls B78 (Boys 7-8) 15
9 Pierre B78 (Boys 7-8) 30
 
Tuesday, December 5, 2017 @ 8:15pm
Final
42 Blanz B1314 (Boys 13-14) 41
44 Spearman B1314 (Boys 13-14) 68
 
Tuesday, December 5, 2017 @ 8:00pm
Final
23 Pulaski B910 (Boys 9-10) 19
19 Kuma B910 (Boys 9-10) 14
 
Tuesday, December 5, 2017 @ 7:15pm
Final
30 Hamilton B1112 (Boys 11-12) 50
37 Dunn B1112 (Boys 11-12) 36
 
Tuesday, December 5, 2017 @ 7:00pm
Final
8 Phelan B78 (Boys 7-8) 14
10 Williams B78 (Boys 7-8) 12
 
Tuesday, December 5, 2017 @ 7:00pm
Final
61 Fowler G1318 (Girls 13-18) 44
Mountain Park (Girls 13-18) 16
 
Monday, December 4, 2017 @ 8:15pm
Final
39 Bishop B1314 (Boys 13-14) 26
43 Camuso B1314 (Boys 13-14) 48
 
Monday, December 4, 2017 @ 7:45pm
Final
48 King Richards B1518 (Boys 15-18) 74
52 Walter B1518 (Boys 15-18) 51
 
Monday, December 4, 2017 @ 7:15pm
Final
34 Wells-Burdine B1112 (Boys 11-12) 19
31 Harley B1112 (Boys 11-12) 39
 
Monday, December 4, 2017 @ 6:45pm
Final
North Metro - Bullock (Girls 13-18) 41
60 Riehle G1318 (Girls 13-18) 10
 
Saturday, December 2, 2017 @ 7:40pm
Final
Mountain Park (Girls 13-18) 11
North Gwinnett Black (Girls 13-18) 16
 
Saturday, December 2, 2017 @ 7:30pm
Final
North Gwinnett Red (Girls 13-18) 47
61 Fowler G1318 (Girls 13-18) 21
 
Saturday, December 2, 2017 @ 6:30pm
Final
53 Hicks B1518 (Boys 15-18) 46
45 Bishop B1518 (Boys 15-18) 64
 
Saturday, December 2, 2017 @ 5:30pm
Final
46 Aponte B1518 (Boys 15-18) 30
50 Kunka B1518 (Boys 15-18) 46
 
Saturday, December 2, 2017 @ 5:00pm
Final
16 Oldham B910 (Boys 9-10) 20
21 Lewis B910 (Boys 9-10) 10
 
Saturday, December 2, 2017 @ 4:30pm
Final
44 Spearman B1314 (Boys 13-14) 54
42 Blanz B1314 (Boys 13-14) 40
 
Saturday, December 2, 2017 @ 4:00pm
Final
29 Ratcliff B1112 (Boys 11-12) 10
35 Hiam B1112 (Boys 11-12) 32
 
Saturday, December 2, 2017 @ 4:00pm
Final
47 Hopf B1518 (Boys 15-18) 38
49 Spyke B1518 (Boys 15-18) 67
 
Saturday, December 2, 2017 @ 4:00pm
Final
GAA - Allen (Girls 11-13) 32
GAA - Pursell (Girls 11-13) 12
 
Saturday, December 2, 2017 @ 3:30pm
Final
39 Bishop B1314 (Boys 13-14) 26
41 Padgett B1314 (Boys 13-14) 51
 
Saturday, December 2, 2017 @ 3:00pm
Final
38 Amick B1112 (Boys 11-12) 42
34 Wells-Burdine B1112 (Boys 11-12) 18
 
Saturday, December 2, 2017 @ 3:00pm
Final
20 Leeper B910 (Boys 9-10) 28
24 Ray B910 (Boys 9-10) 24
 
Saturday, December 2, 2017 @ 2:30pm
Final
40 Corrona B1314 (Boys 13-14) 17
43 Camuso B1314 (Boys 13-14) 65
 
Saturday, December 2, 2017 @ 2:00pm
Final
31 Harley B1112 (Boys 11-12) 41
28 Dehnke B1112 (Boys 11-12) 28
 
Saturday, December 2, 2017 @ 2:00pm
Final
5 Clack B78 (Boys 7-8) 27
7 Gold B78 (Boys 7-8) 10
 
Saturday, December 2, 2017 @ 2:00pm
Final
52 Walter B1518 (Boys 15-18) 48
51 Luo B1518 (Boys 15-18) 63
 
Saturday, December 2, 2017 @ 1:30pm
Final
56 Chapek G910 (Girls 9-10) 17
55 April G910 (Girls 9-10) 19
 
Saturday, December 2, 2017 @ 1:00pm
Final
36 Presley B 1112 (Boys 11-12) 31
30 Hamilton B1112 (Boys 11-12) 42
 
Saturday, December 2, 2017 @ 1:00pm
Final
32 Smith B1112 (Boys 11-12) 21
37 Dunn B1112 (Boys 11-12) 44
 
Saturday, December 2, 2017 @ 1:00pm
Final
9 Pierre B78 (Boys 7-8) 27
10 Williams B78 (Boys 7-8) 4
 
Saturday, December 2, 2017 @ 12:00pm
Final
12 Maldonado B78 (Boys 7-8) 7
13 Walls B78 (Boys 7-8) 8
 
Saturday, December 2, 2017 @ 12:00pm
Final
18 Kelley B910 (Boys 9-10) 33
27 WalkerD B910 (Boys 9-10) 34
 
Saturday, December 2, 2017 @ 12:00pm
Final
59 Simons G1113 (Girls 11-13) 19
58 Ray G1113 (Girls 11-13) 20
 
Saturday, December 2, 2017 @ 11:00am
Final
GAA - Wilson (Girls 9-10) 9
GAA - Self (Girls 9-10) 10
 
Saturday, December 2, 2017 @ 11:00am
Final
23 Pulaski B910 (Boys 9-10) 31
15 Gold B910 (Boys 9-10) 18
 
Saturday, December 2, 2017 @ 11:00am
Final
1 Isenhour COED (COED 6-8) 5
2 Robinson COED (COED 6-8) 16
 
Saturday, December 2, 2017 @ 10:00am
Final
MPAA 2 - Chambry (Girls 9-10) 8
GAA - Fowler (Girls 9-10) 6
 
Saturday, December 2, 2017 @ 10:00am
Final
26 WalkerS B910 (Boys 9-10) 35
14 Archie B910 (Boys 9-10) 17
 
Saturday, December 2, 2017 @ 10:00am
Final
3 Hamilton COED (COED 6-8) 20
4 Kelly COED (COED 6-8) 20
 
Saturday, December 2, 2017 @ 9:00am
Final
19 Kuma B910 (Boys 9-10) 23
17 Womble B910 (Boys 9-10) 12
 
Saturday, December 2, 2017 @ 9:00am
Final
GAA - Solodkii (Girls 9-10) 16
GAA - Vining (Girls 9-10) 11
 
Friday, December 1, 2017 @ 8:00pm
Final
42 Blanz B1314 (Boys 13-14) 54
40 Corrona B1314 (Boys 13-14) 24
 
Friday, December 1, 2017 @ 7:30pm
Final
North Metro - Bullock (Girls 13-18) 35
Collins Hill (Girls 13-18) 7
 
Friday, December 1, 2017 @ 7:00pm
Final
26 WalkerS B910 (Boys 9-10) 26
20 Leeper B910 (Boys 9-10) 19
 
Friday, December 1, 2017 @ 6:00pm
Final
9 Pierre B78 (Boys 7-8) 22
11 Bullock B78 (Boys 7-8) 3
 
Friday, December 1, 2017 @ 6:00pm
Final
32 Smith B1112 (Boys 11-12) 27
36 Presley B 1112 (Boys 11-12) 15
 
Thursday, November 30, 2017 @ 8:15pm
Final
50 Kunka B1518 (Boys 15-18) 61
47 Hopf B1518 (Boys 15-18) 69
 
Thursday, November 30, 2017 @ 7:45pm
Final
44 Spearman B1314 (Boys 13-14) 62
41 Padgett B1314 (Boys 13-14) 51
 
Thursday, November 30, 2017 @ 7:15pm
Final
52 Walter B1518 (Boys 15-18) 32
53 Hicks B1518 (Boys 15-18) 60
 
Thursday, November 30, 2017 @ 7:00pm
Final
22 McCall B910 (Boys 9-10) 22
15 Gold B910 (Boys 9-10) 16
 
Thursday, November 30, 2017 @ 7:00pm
Final
4 Kelly COED (COED 6-8) 18
1 Isenhour COED (COED 6-8) 14
 
Thursday, November 30, 2017 @ 6:45pm
Final
43 Camuso B1314 (Boys 13-14) 46
39 Bishop B1314 (Boys 13-14) 22
 
Thursday, November 30, 2017 @ 6:00pm
Final
2 Robinson COED (COED 6-8) 25
3 Hamilton COED (COED 6-8) 22
 
Thursday, November 30, 2017 @ 6:00pm
Final
17 Womble B910 (Boys 9-10) 17
23 Pulaski B910 (Boys 9-10) 34
 
Wednesday, November 29, 2017 @ 8:00pm
Final
45 Bishop B1518 (Boys 15-18) 58
46 Aponte B1518 (Boys 15-18) 38
 
Wednesday, November 29, 2017 @ 7:15pm
Final
12 Maldonado B78 (Boys 7-8) 9
5 Clack B78 (Boys 7-8) 12
 
Tuesday, November 28, 2017 @ 8:15pm
Final
37 Dunn B1112 (Boys 11-12) 38
34 Wells-Burdine B1112 (Boys 11-12) 32
 
Tuesday, November 28, 2017 @ 8:00pm
Final
18 Kelley B910 (Boys 9-10) 23
14 Archie B910 (Boys 9-10) 18
 
Tuesday, November 28, 2017 @ 7:15pm
Final
29 Ratcliff B1112 (Boys 11-12) 28
33 Washington B1112 (Boys 11-12) 34
 
Tuesday, November 28, 2017 @ 7:00pm
Final
10 Williams B78 (Boys 7-8) 12
8 Phelan B78 (Boys 7-8) 8
 
Tuesday, November 28, 2017 @ 7:00pm
Final
19 Kuma B910 (Boys 9-10) 21
27 WalkerD B910 (Boys 9-10) 24
 
Tuesday, November 28, 2017 @ 6:00pm
Final
13 Walls B78 (Boys 7-8) 14
6 Davis B78 (Boys 7-8) 7
 
Tuesday, November 28, 2017 @ 6:00pm
Final
24 Ray B910 (Boys 9-10) 15
16 Oldham B910 (Boys 9-10) 30
 
Monday, November 27, 2017 @ 8:15pm
Final
49 Spyke B1518 (Boys 15-18) 69
48 King Richards B1518 (Boys 15-18) 67
 
Monday, November 27, 2017 @ 7:15pm
Final
35 Hiam B1112 (Boys 11-12) 28
31 Harley B1112 (Boys 11-12) 57
 
Saturday, November 18, 2017 @ 4:00pm
Final
35 Hiam B1112 (Boys 11-12) 23
33 Washington B1112 (Boys 11-12) 27
 
Saturday, November 18, 2017 @ 3:00pm
Final
28 Dehnke B1112 (Boys 11-12) 6
32 Smith B1112 (Boys 11-12) 31
 
Saturday, November 18, 2017 @ 2:00pm
Final
36 Presley B 1112 (Boys 11-12) 20
37 Dunn B1112 (Boys 11-12) 19
 
Saturday, November 18, 2017 @ 1:00pm
Final
38 Amick B1112 (Boys 11-12) 25
29 Ratcliff B1112 (Boys 11-12) 19
 
Saturday, November 18, 2017 @ 12:00pm
Final
19 Kuma B910 (Boys 9-10) 33
15 Gold B910 (Boys 9-10) 7
 
Saturday, November 18, 2017 @ 11:00am
Final
26 WalkerS B910 (Boys 9-10) 39
27 WalkerD B910 (Boys 9-10) 25
 
Saturday, November 18, 2017 @ 10:00am
Final
22 McCall B910 (Boys 9-10) 24
23 Pulaski B910 (Boys 9-10) 32
 
Saturday, November 18, 2017 @ 9:00am
Final
16 Oldham B910 (Boys 9-10) 11
17 Womble B910 (Boys 9-10) 19
 
Friday, November 17, 2017 @ 8:00pm
Final
24 Ray B910 (Boys 9-10) 21
21 Lewis B910 (Boys 9-10) 2
 
Friday, November 17, 2017 @ 7:00pm
Final
43 Camuso B1314 (Boys 13-14) 0
40 Corrona B1314 (Boys 13-14) 2
 
Friday, November 17, 2017 @ 6:00pm
Final
14 Archie B910 (Boys 9-10) 20
20 Leeper B910 (Boys 9-10) 45
 
Thursday, November 16, 2017 @ 8:00pm
Final
49 Spyke B1518 (Boys 15-18) 40
45 Bishop B1518 (Boys 15-18) 62
 
Thursday, November 16, 2017 @ 7:00pm
Final
4 Kelly COED (COED 6-8) 18
2 Robinson COED (COED 6-8) 26
 
Thursday, November 16, 2017 @ 6:00pm
Final
1 Isenhour COED (COED 6-8) 6
3 Hamilton COED (COED 6-8) 11
 
Wednesday, November 15, 2017 @ 7:00pm
Final
12 Maldonado B78 (Boys 7-8) 12
7 Gold B78 (Boys 7-8) 14
 
Wednesday, November 15, 2017 @ 6:00pm
Final
13 Walls B78 (Boys 7-8) 8
5 Clack B78 (Boys 7-8) 12
 
Tuesday, November 14, 2017 @ 8:15pm
Final
50 Kunka B1518 (Boys 15-18) 68
46 Aponte B1518 (Boys 15-18) 47
 
Tuesday, November 14, 2017 @ 7:45pm
Final
48 King Richards B1518 (Boys 15-18) 56
47 Hopf B1518 (Boys 15-18) 70
 
Tuesday, November 14, 2017 @ 7:15pm
Final
44 Spearman B1314 (Boys 13-14) 66
39 Bishop B1314 (Boys 13-14) 34
 
Tuesday, November 14, 2017 @ 7:00pm
Final
6 Davis B78 (Boys 7-8) 13
8 Phelan B78 (Boys 7-8) 20
 
Tuesday, November 14, 2017 @ 6:00pm
Final
10 Williams B78 (Boys 7-8) 23
11 Bullock B78 (Boys 7-8) 3
 
Monday, November 13, 2017 @ 7:15pm
Final
34 Wells-Burdine B1112 (Boys 11-12) 16
30 Hamilton B1112 (Boys 11-12) 41
 
Monday, November 13, 2017 @ 6:45pm
Final
41 Padgett B1314 (Boys 13-14) 35
42 Blanz B1314 (Boys 13-14) 52
 
Saturday, November 11, 2017 @ 6:30pm
Final
28 Dehnke B1112 (Boys 11-12) 29
36 Presley B 1112 (Boys 11-12) 17
 
Saturday, November 11, 2017 @ 5:30pm
Final
22 McCall B910 (Boys 9-10) 20
14 Archie B910 (Boys 9-10) 21
 
Saturday, November 11, 2017 @ 5:15pm
Final
49 Spyke B1518 (Boys 15-18) 52
46 Aponte B1518 (Boys 15-18) 32
 
Saturday, November 11, 2017 @ 4:30pm
Final
21 Lewis B910 (Boys 9-10) 14
15 Gold B910 (Boys 9-10) 26
 
Saturday, November 11, 2017 @ 4:15pm
Final
48 King Richards B1518 (Boys 15-18) 42
45 Bishop B1518 (Boys 15-18) 63
 
Saturday, November 11, 2017 @ 3:30pm
Final
24 Ray B910 (Boys 9-10) 6
19 Kuma B910 (Boys 9-10) 40
 
Saturday, November 11, 2017 @ 3:15pm
Final
41 Padgett B1314 (Boys 13-14) 56
44 Spearman B1314 (Boys 13-14) 63
 
Saturday, November 11, 2017 @ 2:30pm
Final
18 Kelley B910 (Boys 9-10) 12
26 WalkerS B910 (Boys 9-10) 27
 
Saturday, November 11, 2017 @ 2:15pm
Final
39 Bishop B1314 (Boys 13-14) 50
40 Corrona B1314 (Boys 13-14) 32
 
Saturday, November 11, 2017 @ 2:15pm
Final
8 Phelan B78 (Boys 7-8) 22
12 Maldonado B78 (Boys 7-8) 4
 
Saturday, November 11, 2017 @ 1:30pm
Final
42 Blanz B1314 (Boys 13-14) 43
43 Camuso B1314 (Boys 13-14) 64
 
Saturday, November 11, 2017 @ 1:15pm
Final
6 Davis B78 (Boys 7-8) 10
7 Gold B78 (Boys 7-8) 11
 
Saturday, November 11, 2017 @ 1:15pm
Final
29 Ratcliff B1112 (Boys 11-12) 13
31 Harley B1112 (Boys 11-12) 33
 
Saturday, November 11, 2017 @ 12:30pm
Final
20 Leeper B910 (Boys 9-10) 24
23 Pulaski B910 (Boys 9-10) 18
 
Saturday, November 11, 2017 @ 12:15pm
Final
33 Washington B1112 (Boys 11-12) 24
37 Dunn B1112 (Boys 11-12) 29
 
Saturday, November 11, 2017 @ 12:15pm
Final
4 Kelly COED (COED 6-8) 10
3 Hamilton COED (COED 6-8) 22
 
Saturday, November 11, 2017 @ 11:15am
Final
1 Isenhour COED (COED 6-8) 0
2 Robinson COED (COED 6-8) 2
 
Saturday, November 11, 2017 @ 11:15am
Final
35 Hiam B1112 (Boys 11-12) 28
38 Amick B1112 (Boys 11-12) 35
 
Saturday, November 11, 2017 @ 10:15am
Final
30 Hamilton B1112 (Boys 11-12) 47
32 Smith B1112 (Boys 11-12) 16
 
Saturday, November 11, 2017 @ 10:15am
Final
10 Williams B78 (Boys 7-8) 20
13 Walls B78 (Boys 7-8) 11
 
Saturday, November 11, 2017 @ 9:30am
Final
27 WalkerD B910 (Boys 9-10) 25
17 Womble B910 (Boys 9-10) 15
 
Saturday, November 11, 2017 @ 9:15am
Final
9 Pierre B78 (Boys 7-8) 23
5 Clack B78 (Boys 7-8) 18
 
Friday, November 10, 2017 @ 7:40pm
Final
North Gwinnett Red (Girls 13-18) 35
North Gwinnett Black (Girls 13-18) 17